0 položek0 Kč obsah košíku

Infolinka 775 91 66 55

VYZKOUŠEJTE ZDARMA
PROGRAMY, PŘÍRUČKY

Kniha jízd GLX je program, který vám umožní pohodlné zpracování tuzemských nebo zahraničních cestovních příkazů a vedení knihy jízd. Ke každému vozidlu je možné evidovat a vyhodnocovat řadu provozních údajů souvisejících s vozidlem. Samozdřejmostí je načítání a zpracování přehledů CCS karet. Program kniha jízd GLX umožňuje automaticky zrekonstruovat knihu jízd pomocí jednoduchého průvodce. Knihu jízd lze vést jak pro firemní tak i soukromá vozidla, pro neomezený počet vozidel a účetních jednotek.

GLX

 • Kniha jízd GLXMini

  Kniha jízd GLX Mini je základní variantou programu bez nadstandardních funkcí. Funkčně varianta Mini odpovídá knize jízd, která je součástí účetnícho systému POHODA, kromě variant Mini a Jazz. Program je vodný pro uživatele účetního systému POHODA, ale lze jej používat i samostatně bez vazby na POHODU.

  cena od 980 Kčdetail

 • Kniha jízd GLXStandard

  Kniha jízd GLX Standard je komfortní variantou programu s pokročilými funkcemi umožňující automatickou rekonstrukci knihy jízd pomocí průvodce a interaktivní automapou České republiky. Program je vodný pro uživatele účetního systému POHODA, ale lze jej používat i samostatně bez vazby na POHODU.

  cena od 1 780 Kčdetail

 • Kniha jízd GLXProfi

  Kniha jízd GLX Profi je kompletní variantou programu s pokročilými funkcemi umožňující automatickou rekonstrukci knihy jízd pomocí průvodce, interaktivní automapou České republiky a možností zpracovat tuzemské a zahraniční cestovní příkazy. Program je vodný pro uživatele účetního systému POHODA, ale lze jej používat i samostatně bez vazby na POHODU.

  cena od 2 480 Kčdetail

Kniha jízd

V následujícím přehledu si představíme nejzajímavější funkce programu GLX:

Vkládání jízd podle kalendáře

Jedna z nejpoužívanějších funkcí je kopie jízdy podle kalendáře, kde můžete ze zvolené jízdy vytvořit hromadnou kopii ve vybraných termínech. Během chvilky tak můžete vytvořit knihu jízd pro celý rok.

Rekonstrukce knihy jízd

Stane se vám, že po určitou dobu nemáte vedenou knihu jízd? V takovém případě se vám hodí funkce zpětného sestavení knihy jízd. K dispozici je vám jednoduchý průvodce, který po zadání potřebných údajů ve zvoleném období jednoho roku automaticky dokáže vygenerovat jízdy.

Automapa České republiky a Evropy

Svoji trasu můžete do knihy jízd zadat interaktivně z mapy České republiky a nyní nově i Evropy. Automapa je dobrým pomocníkem i při rekonstrukci knihy jízd.

Čerpání PHM a výpisy z CCS karet

Velkou pomocí je možnost naimportovat do knihy jízd GLX údaje z CCS karet. Při importu výpisu z CCS karet se čerpání pohoných hmot automaticky spáruje o odpovídající jízdou. Varianta Mini a Standard umožňuje zadávat čerpání pohoných hmot v korunách, varianta Profi umožňuje zadávat čerpání v cizích měnách. Import výpisů z CCS karet umožňují všechny varianty programu GLX.

Tuzemské a zahraniční cestovní příkazy

Ve variantě Profi najdete agendy pro zpracování tuzemských a zahraničních cestovních příkazů. Po zadání povinných údajů a etap cesty program automaticky spočítá a vyúčtuje tuzemské a zahraniční stravné a kapesné. Případně vyúčtuje poskytnuté zálohy.Knihu jízd GLX lze také použít pro výpočet náhrad za používání soukromého vozidla k pracovní cestě.

Spolupráce s účetnictvím POHODA

Z dokladů uložených v agendách tuzemských a zahraničních cestovních příkazů lze vytvořit účetní doklady, které můžete prostřednictvím XML přenosu zaúčtovat do účetnictví POHODA. Agendy cestovních příkazů jsou propojeny s knihou jízd a je možné pracovní cesty mezi agendami kopírovat. Pro zamezení nechtěným změnám můžete stejně jako v Pohodě záznamy v agendách po zpracování zamknout.

Spolupráce s internetovými aplikacemi

Kniha jízd GLX spolupracuje pomocí funkce Vyhledat na internetu lze z agend cestovní příkazy a kniha jízd pohodlně zobrazit zadanou trasu na internetu, případně k trase nechat vyhledat spojení dle nabídky jízdních řádů. V agendě cestovních příkazů zase lze krom dopravního spojení zjistit z internetu informace o dopravní situaci z Centra dopravních informací.

Kniha jízd GLX dále můžete evidovat

 • všechna vozidla,
 • informace o řidičích a účastnících pracovních cest,
 • servisní údaje,
 • důležité termíny,
 • uzavřené pojistné smlouvy,
 • platby pojistného atd.

Kniha jízd a cestovních příkazů GLX může sloužit jako podklad pro zpracování přiznání k silniční dani.

Součástí programu je REPORT Designer
V editoru tiskových sestav Report Designer, si můžete vytvářet a upravovat vlastní tiskové sestavy a přehledy.

Porovnejte jednotlivé varianty programu GLX >>

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Souhlasím