0 položek0 Kč obsah košíku

Infolinka 775 91 66 55

VYZKOUŠEJTE ZDARMA
PROGRAMY, PŘÍRUČKY

Eshop pro Pohodu

Ukázka eshopu

Eshop bez propojení s ekonomickým systémem se spravuje v mnoha ohledech velmi neefektivně. Z hlediska ceny a získaného efektu jsme vytvořili jedinečné řešení, které můžete využívat během několika dní. Bude mít vaši identitu a nastavení, která potřebujete. Na eshop vás zaškolíme, aby jste využili všechny jeho funkce.

Krom eshop řešení IPEXOShop máte možnost využít našeho marketingového poradce, který zajišťuje optimalizaci pro vyhledávače (SEO) a hlavně právě pro vás vytvoří optimální strategii efektivního marketingu vaší komodity. Většinou budeme doplňovat váš stávající marketing a částečně z něj i vycházet. Marketing poskytujeme nejen pro obchodování v rámci českého internetu, ale máme i marketing leadery pro další země.

Chcete-li, můžete shlédnout ukázku nabízeného řešení IPEXOshop připravenou pro oděvy.

IPEXOShop vychází z unifikovaného řešení, které je možné doplnit celou řadou změn a vytvořit tak své vlastní řešení. Tento přístup se nám ukázal jako velmi efektivní, protože hlavně optimalizace pro vyhledávače vyžaduje velmi pružné a předělatelné řešení, které je tou pravou trefou do černého. Eshop sledujeme několika měřícími statistikami a díky tomu lze odhalit jakoukoliv chybu.

Eshop je navržen jak pro velmi jednoduché, tak i pokročilé řešení. Zboží nebo služby lze prodávat ve více měnách, jazycích s různými možnostmi platby.

Nezávazná poptávka úspěšného eshopu

Poptejte nezávazně úspěšný eshop pro vaši firmu.
Díky technicky vyspělému, udržovanému, rozvíjenému řešení a hlavně marketingovému poradci, máte šanci získat náskok před konkurencí.
Požadujete 100% SEO optimalizaci pro vyhledávače?
Vyžadujete nekompromisní grafické zpracování s jedinečnou identitou?

Podle vašich specifikací zpracujeme cenovou nabídku. Nabízíme možnost dlouhodobé spolupráce.
Podrobnosti doporučujeme upřesnit na osobní schůzce.

Kontakt pro dotazy a sjednání schůzky:
Ing. Miloš Novotný, mobil: 775 91 66 55 nebo pomocí formuláře

Oslovilo Vás naše řešení? Kontaktujte nás

*
*
*
Položky označené * jsou povinné

« Zpět

Zpět na začátek ^

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Souhlasím