0 položek0 Kč obsah košíku

Infolinka 775 91 66 55

VYZKOUŠEJTE ZDARMA
PROGRAMY, PŘÍRUČKY

O účetnictví Pohoda

POHODA – Komplexní ekonomický systém pro všechny

ÚČETNICTVÍ POHODA je velmi známý a rozšířený komplexní ekonomický systémPOHODA je velmi známý a rozšířený komplexní ekonomický systém pro malé, střední a větší firmy, tak i pro fyzické osoby, které vedou účetnictví. Umožňuje vést podvojné účetnictví i daňovou evidenci. Systém je velice variabilní, vhodný pro plátce i neplátce DPH. Je oborově neutrální a tak ho mohou používat živnostníci, podnikatelé, výrobní společnosti, firmy zabývající se obchodem i službami. Systém POHODA mohou užívat i příspěvkové a neziskové organizace. Srovnání všech variant, které vám pomůžou lépe vybrat tu pravou Pohodu právě pro vás.

Kombinace funkcí pro jednotlivé varianty

Jednotlivé varianty systému lze nakonfigurovat na různý obsah nebo kombinaci funkcí.
Základem je propracovaný adresář a řada agend pro komplexní řízení firmy. Mezi tyto agendy patří například Fakturace, Banka, Majetek, Pokladna nebo Skladový systém. POHODA umožňuje vést účetnictví i daňovou evidenci, ve skladu účtovat metodou A i B a vést mzdovou a personální agendu pro neomezený počet zaměstnanců. Podporuje pobočkové zpracování dat, obchodování na internetu, prodej zásob, homebanking a další podnikatelské činnosti. Samozřejmostí je podpora cizích měn, včetně automatické aktualizace kurzovního lístku. V rámci systému lze také sledovat Salda, nebo provádět komplexní finanční analýzu.

Editor tiskových funkcí v Report designeru

Ve spolupráci s vestavěným editorem tiskových sestav REPORT Designer, může uživatel vytvářet vlastní tiskové sestavy a sám si navrhnout grafickou podobu výstupů (faktury, pokladní doklady…).
ÚČETNICTVÍ POHODA také spolupracuje s celou řadou externích zařízení (čtečky, skenery…). Různá použitá technologie a různá úroveň funkcí obsažených v programu dává, spolu s nabídkou několika obsahově odlišných variant a síťových verzí, budoucím uživatelům prostor pro výběr toho nejvhodnějšího řešení.

Pro koho je systém určen?

  • živnostníky a malé firmy – systém nabízí veškerou administrativu pro vedení živnosti. Od fakturace, přes vedení skladů, až po sestavování podkladů pro daně z příjmu. Všechny tyto oblasti může zvládnout pouze jedna osoba.
  • ostatní různě velké společnosti – systém lze rozdělit více osobám, které budou zodpovědné za různé oblasti ekonomiky firmy.
  • firmy, které si nechávají zpracovávat účetnictví externě – avšak chtějí mít přehled o majetku, jeho pohybu, nebo chtějí si zpracovávat evidenci kontaktů se zákazníky.
  • účetní – pro firmy, nebo jednotlivce, kteří zpracovávají účetnictví pro jiné subjekty. V rámci systému lze vést účetnictví pro více subjektů.
  • příspěvkové nebo rozpočtové společnosti
  • aktuální ceník všech verzí Pohody

Rozšiřitelnost systému kdykoli

Možnosti systému lze navíc rozšířit prostřednictvím doplňků. Možné doplňky najdete zde. POHODA lze kdykoli rozšířit tak, aby vyhovoval vašim narůstajícím nárokům a požadavkům. K dispozici je několik obsahově odlišných variant programu - od daňové evidence pro nenáročné, po komplexní ekonomický systém v síťové verzi pracující s SQL databází, která je umístěna v centrále celonárodní sítě poboček, nebo ve které velká účetní firma zpracovává účetnictví svým klientům.

Uživatelský komfort pro každého

Systém POHODA je ceněn pro svůj uživatelský komfort, který bývá srovnávám s produkty Microsoft OfficeSystém POHODA je ceněn pro svůj uživatelský komfort, který bývá srovnávám s produkty Microsoft Office, s nimiž velmi dobře datově spolupracuje. Oproti konkurenci obsahuje širokou škálu nadstandardních funkcí. Od instalace až po tisk dokladů, nebo účetní uzávěrku, systém svému uživateli usnadňuje každodenní práci v nelehké oblasti vedení účetnictví. Propracované uživatelské rozhraní, interaktivní průvodci a rozsáhlý systém kontextové nápovědy tvoří z POHODY jeden z nejrozšířenějších a nejoblíbenějších ekonomických systémů na našem trhu. Náklady na zavedení systému a zaškolení zaměstnanců jsou minimální a zvýšená efektivita práce přinese další úspory. Pro více informací a podmínek nasazení systému nás kontaktujte hned.

Slevy pro oborové skupiny.

Školám, vzdělávacím zařízením, daňovým poradcům, auditorům, účetním firmám a neziskovým organizacím poskytujeme slevu na vybrané verze programu, a to na základě jejich žádosti. Slevy se vztahují na licenci pro jeden počítač. Tuto verzi je však možné rozšířit na síťovou verzi za běžné ceny (viz postup). Licenci není možné převést na subjekt, který nesplňuje podmínky pro poskytnutí slevy. Nárok na slevu je zapotřebí uplatnit při objednávce.

*
*
*
Položky označené * jsou povinné

« Zpět

Zpět na začátek ^

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Souhlasím