0 položek0 Kč obsah košíku

Infolinka 775 91 66 55

VYZKOUŠEJTE ZDARMA
PROGRAMY, PŘÍRUČKY

Hardwarové doplňky

Pro plnohodnotnou práci s účetnictvím POHODA může být prodejní nebo skladové místo doplněno celou řadou hardwarových doplňků, které zrychlují a zpřesňují práci. Do nabídky jsme dali doplňky, které jsme zjistili, že mají význam a výbornou spolehlivost. V případě, že budete potřebovat s výběrem doplňků poradit, bez váhání se na nás obraťte.


Čtečky čárového kódu

Pro pohodlnou práci se zásobami doporučujeme požití čtečky čárových kódů. Do nového dokladu je se čtečkou možné přidávat položky zboží ze skladu automatizovaně. Při použití čtečky kódů dojde k výraznému zrychlení a omezení chybovosti na minimum při vyskladňování, naskladňování, převodech a inventuře.

Pro plnohodnotnou práci se skladovými zásobami v účetnictví POHODA je třeba mít připojenu čtečku se sériovým rozhraním RS232 (COM). Sériové snímače plně automatizují práci se skladovými zásobami  a dosahují vynikající rychlosti snímání a reakcí systému POHODA. Pro počítače, kde není vyveden sériový port, dodáváme námi certifikovaný převodník do USB portu.

Zařízení, která jsou v naší nabídce, byly vyzkoušeny v praxi na mnoha instalacích. Pohodlně jsou načítány lineární kódy v širokém rozsahu velikostí. Snímače čárových kódů jsou konstruovány pro průmyslové prostředí bez mechanických součástí pro  maximální spolehlivost a životnost.

1D snímač čárových kódů 1300g USB černý nebo bílý

Cenově výhodná 1D čtečka čárových kódů, CCD technologie snímání

Kompaktní ergonomický model 1300g působí vzhledově velmi příjemně. Vyznačuje se širokým rozsahem čtení čárových kódů. Standardní čtecí schopnost daná CCD technologií. Snímač je proveden tak, aby měl vysokou mechanickou odolnost. Délka kabelu 2,8m.

2 358 Kč2 853 Kč s DPH

2D snímač čárových kódů 1450g USB se stojanem černý

Nejprodávanější 2D čtečka pro USB s nastavitelnou emulací rozhraní

2D čtečka dovede snímat i 1D kódy pod různými úhly a komfort práce je nesrovnatelně vyšší oproti 1D jednopaprskovým laserovým čtečkám. Je vhodný i pro automatické snímání ze stojanu, ruční snímání zboží a sériových čísel, případně zákaznických karet s čárovým kódem. Výrazně lepší schopnost čtení je dosažena i pokud je čárový kód pod fólií. 2D snímač dovede načítat kódy i z LCD obrazovky.

4 252 Kč5 145 Kč s DPH

1D snímač čárových kódů MS9540 USB se stojanem černý nebo bílý

Nejprodávanější 1D čtečka pro USB s nastavitelnou emulací rozhraní, laserová technologie snímání

Voyager patří mezi nejkvalitnější ruční laserové snímače čárového kódu. Je vhodný pro automatické snímání ze stojanu, ruční snímání zboží a sériových čísel, případně zákaznických karet s čárovým kódem.

čtečka je vybavena automatickou aktivací laseru. Po přiblížení předmětu s čárovým kódem ke snímači je IR čidlem automaticky aktivován dobře viditelný laserový paprsek.  Obsluha má možnost pohodlně si vybrat požadovaný čárový kód k sejmutí a až po stisku tlačítka CodeGate je čárový kód sejmut. Tlačítko CodeGate umožňuje inteligentní snímání, které je vhodné pro všechny aplikace snímání čárových kódů, včetně spolehlivého výběru jednotlivých položek ze seznamu čárových kódů. Čtečka může být používána jako ruční i jako stacionární. Voyager automaticky deaktivuje funkci tlačítka CodeGate pokud je snímač umístěn ve stojanu.

3 120 Kč3 775 Kč s DPH

1D snímač čárových kódů MS7120 Orbit USB černý nebo bílý

1D čtečka s vícesměrovým paprskem pro USB s nastavitelnou emulací rozhraní, laserová technologie snímání

Orbit je stacionární vícesměrový laserový snímač . Snímací hlavici lze vertikálně naklánět až o 30° pro zlepšení snímání různě velkých předmětů. Načítání kódů je pohodlnější než u snímačů s liniovým paprskem. Hodí se do provozů se zvýšenou zátěží načítání kódů.

5 235 Kč6 334 Kč s DPH

1D bezdrátový snímač čárových kódů 1202g bluetooth s dobíjecí a přijímací jednotkou USB, černý nebo

Bezdrátová 1D čtečka s dosahem 10m pro USB s nastavitelnou emulací rozhraní, laserová technologie snímání

Ruční bezdrátový snímač s technologií Bluetooth třídy 2 s dosahem 10m od základnové stanice ve volném prostoru. Reálná pracovní vzdálenost od základny je závislá na konkrétních podmínkách. Základnová stanice zároveň slouží pro dobíjení. Sestava je připravena pro připojení na USB port, který lze nakonfigurovat jako KB, RS232 nebo RS485. Snímač může pracovat jak v plně automatickém snímacím režimu, tak v režimu aktivace tlačítkem. Laserová snímací technologie. na jedno nabití snímač dokáže sejmout 45000 kódů, předpokládaná výdrž je 12 hodin. Doba nabíjení akumulátoru je 4 hodiny.

6 990 Kč8 458 Kč s DPH

1D terminál pro čárové kódy CipherLab CPT-8200L Laser přenosný terminál, 4MB, SE STOJÁNKEM

Laserový snímač, 4MB RAM rozšiřitelných o dalších 8MB MicroSD, RS232 , USB-HID , USB-VCP, Výdrž hlavní baterie: 124 h. Rozměry: šířka: 58mm, výška: 136mm, délka: 25mm, váha: 150 g

Offline čtečka umožňující provádět inventuru, převodky, výdejky, faktury bez online propojení účetnictvím Pohoda. Řešení je velmi výhodné pro vzdálené nebo rozsáhlé provozy. Ke čtečce dodáváme i odpovídající software dle konkrétního zadání a licence Pohody MDB, SQL, E1.

15 290 Kč18 501 Kč s DPH

2D mobilní terminál pro čárové kódy C3IPX

Laserový snímač, WinEmb. CE 6.0, pam.:128MB/1GB, IP64, 1/2D laserová technologie snímání čárových kódů, Wi-Fi b/g , USB, robustní konstrukce, výdrž 8 hodin.

Online čtečka je vhodná pro rozsáhlé sklady a větší provozy. Terminál je propojený s Pohodou ať lokálně nebo do datového centra a umí provádět všechny běžné oprace ve skladu. Pomocí online čtečky je zajištěno přesné vyskladňování bez chyb a výrazné zrychlení práce obsluhy. V terminálu je aplikace, která po dokončení dokladu, provede odeslání do Pohody prostřednictvím Wifi sítě.

18 310 Kč22 155 Kč s DPH

Pistolový držák s baterií pro C3IPX

Pistolový držák s baterií má využití tam, kde se načítá velké množství kodů, typicky z palety. Baterie prodlužuje životnost zařízení a její přítomnost je výhodná v intenzivních provozech hlavně po 2-3 roce stáří zařízení, kdy klesá její kapacita. Pistolový držák je možné objednat i bez baterie. Cena bezbateriové verze je o 800Kč bez DPH levnější.

2 162 Kč2 616 Kč s DPH

2D Mobilní terminál pro čárové kódy C3IPX / 3G

Laserový snímač, WinEmb. CE 6.0, pam.:128MB/1GB, IP64, 1/2D laserová technologie snímání čárových kódů, Wi-Fi b/g ,mobilní internet 3G, USB, robustní konstrukce, výdrž 8 hodin.

Online čtečka je vhodná pro rozsáhlé sklady a větší provozy. Terminál je propojený s Pohodou ať lokálně nebo do datového centra a umí provádět všechny běžné oprace ve skladu. Pomocí online čtečky je zajištěno přesné vyskladňování bez chyb a výrazné zrychlení práce obsluhy. V terminálu je aplikace, která po dokončení dokladu, provede odeslání do Pohody prostřednictvím Wifi nebo mobilní sítě.

19 810 Kč23 970 Kč s DPH

Nabíjecí stojánek pro C3IPX

Nabíjecí stojánek je volitelné příslušenství ke čtečkám C3IPX, který je vhodný pro snadné každodenní dobíjení baterie v terminálu. Pokud není nabíjecí stojánek k dispozici nabíjení probíhá přes miniUSB koncovku v terminálu. Dobíjecí stojánek je doporučen tam, kde je terminál využíván každý den a mohlo by dojít k nadměrnému ochození nabíjecího konektoru miniUSB častým používáním.

1 890 Kč2 287 Kč s DPH


Pokladní tiskárny a tiskárny čárových kódů

Pokladní tiskárny jsou vhodné pro maloobchodní prodejní místa. Doklad vytisknou rychle a mají velmi příznivé provozní náklady.
Tiskárny čárových kódů jsou vhodné pokud potřebujete snadno doplnit čárový kód na vámi prodávané zboží.

EPSON TM-T20II, termo, USB, RS232, černá, se zdrojem

+ od nás dostanete 3m USB kabel

Termotiskárny vynikají svým tichým tiskem. Integrovaná řezačka dokladů. Rychlost tisku 2 řádky/sec. Životnost hlavy je 100km tisku. Tiskárna tiskne na termopapír Š80/N70/D12. Pokladní tiskárna TM-T20 je určená pro malé a střední vytížení.

3 678 Kč4 450 Kč s DPH

EPSON TM-T70II, termo, USB, RS232, černá bebo bílá, se zdrojem

+ od nás dostanete 3m USB kabel

Vše se u této tiskárny ovládá ze předu. Díky provedení lze umístit vedle pokladní zásuvky. Nezabírá tak místo na stole a prodejní pracoviště vypadá úhledněji. Termotiskárny vynikají svým tichým tiskem. Integrovaná řezačka dokladů. Rychlost tisku 3 řádky/sec. Životnost hlavy je 120km tisku. Tiskárna tiskne na termopapír Š80/N70/D12. Pokladní tiskárna TM-T70II je určená pro střední vytížení.

4 644 Kč5 619 Kč s DPH

EPSON pokl.TM-T88VI,černá nebo bílá, RS232, USB, LAN, zdroj, buzzer

+ od nás dostanete 3m USB kabel

Termotiskárny vynikají svým tichým tiskem. Integrovaná řezačka dokladů. Rychlost tisku 3,75 řádku/sec. Životnost hlavy je 150km tisku. Tiskárna tiskne na termopapír Š80/N70/D12. Záruka je zvýšena standardně na 4 roky.

6 848 Kč8 286 Kč s DPH

BIXOLON SRP-350plusIII USB, Ethernet, Bluetooth, řezačka, zdroj, černá

Díky Bluetooth rozhraní lze bezdrátově tisknout účtenky z Android, iOS a Windows, čímž se hodí pro aplikace mKasa a mPohoda nainstalované v mobilu nebo tabletu. Termotiskárny vynikají svým tichým tiskem. Integrovaná řezačka dokladů. Rychlost tisku 3,75 řádky/sec. Životnost hlavy je 150km tisku. Tiskárna tiskne na termopapír Š80/N70/D12. Pokladní tiskárna SRP-350plusIII je určená pro střední a velké vytížení.

5 868 Kč7 100 Kč s DPH

BIXOLON SPP-R300i K mobilní tiskárna 80mm, Bluetooth, USB, černá

Díky Bluetooth rozhraní lze bezdrátově tisknout účtenky z Android, iOS a Windows zařízení, čímž se hodí pro aplikace mKasa a mPohoda nainstalované v mobilu nebo tabletu. Baterie 7,4V Li-on, 2 600 mAh výdrž na baterie umožňuje vytisknout až 10 rolí papíru na jedno nabití, nabíjecí doba do 4 hodiny. Hmotnost baterií 565 g. Rozměry 110,0x162,0x58,3 mm. Šířka papíru 80 mm, průměr kotoučku do 50 mm.Rychlost tisku: 1,25 řádku/s.

7 194 Kč8 705 Kč s DPH

EPSON TM-U220B-057, jehličková, USB, černá nebo bílá, se zdrojem

+ od nás dostanete 3m USB kabel

jehličkové tiskárny mají robustním provedením, snadnou obsluhou a ekonomický provoz. Tisková hlava má 9 jehel, možnost dvoubarevného tisku, obsahuje řezačku účtenek a vývod pro otevírání pokladní zásuvky a českou znakovou sadu Latin2. Rychlost tisku je 3,5 řádku/s. Papír šíře 76 mm, průměr kotouče 83 mm. U jehličkových tiskáren lze koupit kotouče papíru, které tisknou kopii.

6 726 Kč8 138 Kč s DPH

Pokladní kotouček termo do paragonových tiskáren Epson Š80 N70 D12

1 karton = 30 kotoučků

Nejvhodnějším prostředím pro skladování papíru je tmavá místnost s relativní vlhkostí vzduchu kolem 50% a teplotou okolo 23°C. Při dodžení těchto podmínek odborného skladování pro pokladní kotoučky, které jsou vyrobeny jak z bezdřevého papíru tak i z termocitlivého papíru, je 5 roků od data výroby pro trvanlivost zápisu

37 Kč45 Kč s DPH

Pokladní kotouček dvouvrstvý do paragonových tiskáren Epson Š76 N80 D12

1 karton = 30 kotoučků

Nejvhodnějším prostředím pro skladování papíru je tmavá místnost s relativní vlhkostí vzduchu kolem 50% a teplotou okolo 23°C. Při dodžení těchto podmínek odborného skladování pro pokladní kotoučky, které jsou vyrobeny jak z bezdřevého papíru tak i z termocitlivého papíru, je 5 roků od data výroby pro trvanlivost zápisu

37 Kč45 Kč s DPH

Tiskárna samolepících štítků Brother QL-700

tiskárna štítků s čárovými kódy pro střední zátěž a tisk z jednoho PC. Rychlost až 93 štítků za minutu štítky mohou být široké 12-62mm podle šířky osazeného spotřebního materiálu. Standardní šířky 12, 17, 23, 24, 29, 38, 50,54, 58, 62mm. Rozlišení tisku 300dpi.

1 830 Kč2 214 Kč s DPH

Brothet DK-22214 samolepící štítky papírová role 12mm x 30,48m

173 Kč209 Kč s DPH

Tiskárna štítků DATAMAX E-4205 MKIII ADVANCED DT RS232+USB+LAN+LPT

Termo tiskárna. Rozlišení 203 DPI,max.rychlost tisku 127 mm/s, max. šířka etikety 106 mm. Vhodná pro levný tisk etiket s krátkou životností.

10 245 Kč12 396 Kč s DPH

Etiketa 50x25 mm, bílý papír, MAX97,40, S2000N

minimální odběr 20000ks (1250 ks/kot;4kot/bal), cena za kotouč

102 Kč123 Kč s DPH

TTR barvicí páska CA10-051x300, IN, 1"

1 ks postačí na potisk 10700 ks etiket 50x25 mm

162 Kč196 Kč s DPH


Peněžní zásuvky

Peněžní zásuvky se dělají ve dvou základních provedeních. Liší se způsobem elektronického ovládání otevření. Buď lze zásuvku ovládat z klávesnice počítače, nebo je automaticky otevřena po vytisknutí dokladu z paragonové tiskárny. Pro ekonomický systém Pohoda je určená především pokladní zásuvka s otevíráním z klávesnice. Otevírání pargonovou tiskárnou je taktéž možné, méně šikovné je však otevření v případě, že potřebuje obsluha do pokladny a není před tím vytištěn doklad.

Pokladní zásuvka C420A + kabel 24V otevírání paragonovou tiskárnou, černá

Kovové držáky bankovek

Pokladní zásuvka má vynímatelný mincovník a pořadač bankovek s libovolně nastavitelnými přihrádkami. Zásuvku lze otvírat mechanicky klíčkem nebo elektronicky. Bankvky a šeky lze vkládat přední štěrbinou bez otevření šuplíku. Mechanicky odolná konstrukce. Přihrádky 5× pro bankovky, 9× pro mince, mincovník je vyjímatelný. Rozměr (Š) 420×(V)105×(H)440 mm

2 183 Kč2 641 Kč s DPH

Pokladní zásuvka C430 + kabel 24V otevírání paragonovou tiskárnou, nerez panel, kov. držáky, bílá

2 676 Kč3 238 Kč s DPH

Pokladní zásuvka C420A + kabel otevírání z klávesnice, černá

USB rozhraní , Zdroj 24V, kovové držáky bankovek

2 644 Kč3 199 Kč s DPH


Váhy s výpočtem ceny

Váha s výpočtem ceny CAS ER-PLUS + komunikační kabel s PC RS232

Váha pro vážení zboží do 6kg propojitelná prostřednictvím RS232 s kasou v účetnictví POHODA. Zařízení je úředně ověřené (cejchované) a dodávané s platným úředním ověřením. Programování přednastavených položek (PLU) až 199 voleb (s čísly od 1 do 199), z toho PLU kódy č.1 až 8 lze zadat na klávesnici na jeden stisk tlačítka. Do paměti se ukládá jednotková cena. Cena váhy bez komunikačního kabelu 5900Kč bez DPH.Rozměr vážní plochy: 305 x 220 mm
Napájení: AC 230 V přes adaptér, vestavěný hermetický akumulátor 6 V zabezpečí provoz váhy na cca 140 hodin provedení vážní plochy je nerezový materiál
Displej: 2xLCD snadno čitelný a přehledný (přední (obsluha) a zadní (zákazník) displej)
Certifikace: pro obchodní vážení - ES ověření
Provozní teplota: -10°C +40°C
Záruka: 24 měsíců

7 150 Kč8 652 Kč s DPH


Počítače, servery

Nabídka počítačů a serverů je tvořena tak, aby vybavení vydrželo řadu let v průmyslovém prostředí. Zařízení mají záruku 3 roky a zvýšenou odolnost proti prachu a vynikající spolehlivost.

RAKEETA V1 - mobilní EET terminál s tiskárnou

vhodné pro mobilní prodej s tiskem účtenek z aplikací mPohoda a mKasa

Velikost displeje je 5,5" s dobrými pozorovacími vlastnostmi na přímém denním světle. Baterie 5200mAh vystačí na 48 hodin nepřetržitého provozu. Připojení 3G, Wifi, bluetooth. Součástí balení je i SIM karta s měsíčním datovým paušálem 150Kč, který pokryje potřeby EET komunikace. SIM kartu lze využít i vlastní a přibalenou neaktivovat, nebo 3G data nepoužívat vůbec. Operační systém Android 5.1. Termo kotoučky pro tisk účtenek 57/40/12

5 777 Kč6 990 Kč s DPH

Termokotouček 57/40/12

vhodný pro prodejní terminál RAKEETA

9 Kč11 Kč s DPH

PC Dell Optiplex 3040S i3-6100/ 4G/ 500GB/ W7P+10P/ 3yNBD

CPU intel i3-6100 (3M Cache, 3.70 GHz), RAM 4GB DDR3 1600MHz, HDD 500GB 7200ot., DVDRW, klávesnice, myš, OS Windows 7, 10 pro 64bit CZ pro, záruka 3 roky následující pracovní den v místě provozu

Počítač vhodný jako pracovní stanice

13 973 Kč16 907 Kč s DPH

Dotykové prodejní místo POS 15", Win Embedded POSReady 7, černé

Odolné a prostorově nenáročné prodejní místo s integrovaným PC.

15“ LCD LED displej s rozlišením 1024x768, Dotyková plocha ELO nebo ABON 5-ti drát s rezistivním senzorem, čtyřjádrový CPU Intel® Celeron™ Quad J1900 až 2.42Ghz, paměť 2 GB, HDD 120GB SSD, 3x COM 1(RJ45), COM2 a COM4 s napájením RI(5V/12V), 4x USB port 3x 2.0, 1x3.0 + 1x 24V Power USB, 1x VGA výstup pro 2. LCD displej, 1x RJ45 Giga LAN 10/100/1000 BaseT Ethernet, Win Embedded POSReady 7

22 990 Kč27 818 Kč s DPH

Dotykové prodejní místo POS 15" bezokrajové provedení, Win Embedded POSReady 7 , černé

Odolné a prostorově nenáročné prodejní místo s integrovaným PC, provedení v prémiové kvalitě.

15“ LCD LED displej s rozlišením 1024x768, Dotyková plocha ELO nebo ABON 5-ti drát s rezistivním senzorem, čtyřjádrový CPU Intel® Celeron™ Quad J1900 až 2.42Ghz, paměť 2 GB, HDD 120GB SSD, 3x COM 1(RJ45), COM2 a COM4 s napájením RI(5V/12V), 4x USB port 2x 2.0, 2x3.0 + 1x 24V Power USB, 1x VGA výstup pro 2. LCD displej, 1x RJ45 Giga LAN 10/100/1000 BaseT Ethernet, Win Embedded POSReady 7

29 419 Kč35 597 Kč s DPH

Dotykové prodejní místo POS 15" bezokrajové provedení, Win Embedded POSReady 7 , bílé

Odolné a prostorově nenáročné prodejní místo s integrovaným PC, provedení v prémiové kvalitě.

15“ LCD LED displej s rozlišením 1024x768, Dotyková plocha ELO nebo ABON 5-ti drát s rezistivním senzorem, čtyřjádrový CPU Intel® Celeron™ Quad J1900 až 2.42Ghz, paměť 2 GB, HDD 120GB SSD, 3x COM 1(RJ45), COM2 a COM4 s napájením RI(5V/12V), 4x USB port 2x 2.0, 2x3.0 + 1x 24V Power USB, 1x VGA výstup pro 2. LCD displej, 1x RJ45 Giga LAN 10/100/1000 BaseT Ethernet, Win Embedded POSReady 7

29 419 Kč35 597 Kč s DPH

Dell Optiplex 9030 AIO 23" Touch 3NBD

Působivé provedení ze všech stran, LCD 23" 1920x1080 nastavitelný stojan, dotykový displej, CPU Intel® Core i5-4590S (6M Cache, 3.00 GHz), RAM 8GB DDR3 1600MHz, HDD 500GB, bezdrátová klávesnice + myš, OS Windows 8 pro 64bit CZ pro, ,DVDRW záruka 3 roky následující pracovní den v místě provozu

Počítač vhodný jako designově povedená pracovní stanice s dotykovým displejem

31 813 Kč38 494 Kč s DPH

Správa účetnictví POHODA s aplikačním virtuálním serverem v datacentru

2xCPU, RAM 2GB, HDD 40GB, 1x přístup, Windows 2012R2 Server automatické zálohování do geograficky odlišného místa

Velmi výhodným řešením je nepořizovat si vlastní server, ale nechat své data umístit do datacentra, kde jsou bezpečnostní a provozní opatření na úrovni, které nejsou v malých a středních firmách finančně únosné zajistit. Krom rychlosti je zde podstatně vyšší bezpečnost uložených dat. Uvedená cena je za měsíční pronájem serveru. Každý další připojený terminálový uživatel stojí jen 165Kč bez DPH / měsíc.

530 Kč641 Kč s DPH

Server DELL PE T30 Xeon E3-1225 v5/ 8GB / 2x1TB + MS Windows Server 2012R2 Foundation

CPU E3-1225v5 3,3GHz 8M Cache 4C, RAM 8GB 2133MHz, 2x HDD 1TB 7200ot. SATA RAID 1, klávesnice, myš, OS MS Windows Server 2012R2 Foundation 64bit ENG/CZ pro 15 uživatelů, záruka 3 roky následující pracovní den v místě provozu

Základní server vhodný pro účetnictví POHODA MDB. Server je vhodný pro zátěž v našem hodnocení 1 až 2 s méně než 10 uživateli. Pro větší zátěž a více uživatelů navrhujeme konstrukci serveru individuálně.

22 780 Kč27 564 Kč s DPH

Server DELL PE T130/Xeon E3-1220v5/8GB/4x1TB SAS/H330/DVDRW/+ MS Windows Server 2012R2 Foundation

CPU E3-1220v5 3.0GHz 8MB Cache, RAM 8GB 2133MHz ECC, 4x HDD 1TB 7200ot. SAS RAID 1, PERC H330, DVDRW, klávesnice, myš, OS MS Windows Server 2012R2 Foundation 64bit ENG/CZ pro 15 uživatelů, záruka 3 roky následující pracovní den v místě provozu

Základní server vhodný pro účetnictví POHODA SQL, E1. Server je vhodný pro zátěž v našem hodnocení 1 až 2 s méně než 15 uživateli a databází do 200MB. Pro větší zátěž a více uživatelů navrhujeme konstrukci serveru individuálně.

41 737 Kč50 502 Kč s DPH


Pokladní displej

Pokladní displej je doplněk pro kompletní vybavení prodejního místa. Při prodeji informuje zákazníka o ceně jednotlivých položek a celkové ceně nákupu.

VFD zákaznický displej FV2029M, USB, černý

Vakuum-fluorescenční displeje vynikají vysokou životností, všestranností nasazení a díky vysokému jasu znaků nejlepší možnou čitelností. Displej dokáže zobrazit 40 znaků ve 2 řádcích po 20ti znacích, výška znaků je 9mm. Displej je napájen přímo z PC pomocí redukce, která je součástí dodávky. Případně lze napájení zajistit jakýmkoliv externím adaptérem 9-25V / 700 mA, potřeba max. 5W. Rozměry panel: (Š) 228 x (V) 94 x (H) 47,7 mm, sloupek: (V) 150 x (průměr) 2 mm, podstavec: (Š)228 x (V) 60 x (H) 114 mm.

2 835 Kč3 430 Kč s DPH

LCD zákaznický displej LCM 20x2 znaků pro POS, černý

určený jako příslušenství k POS 15" v nabídce

1 542 Kč1 866 Kč s DPH


Monitory

V naší nabídce máme i dotykové monitory, které se používají pro usnadnění prodeje při maloobchodním prodeji. V nabídce máme pouze zařízení odzkoušené na vysokou zátěž s výborným mechanicky stabilním provedením, které zabraňuje vibracím panelu při doteku. Po dobu záruky v případě závady lze panel nechat opravit během jednoho pracovního dne, pokud je dopraven do servisního střediska v Praze, nebo je doprava do servisu a zpět zajištěna zdarma přepravní službou, na opravu nečekáte déle jak 4 dny.

DELL 23" LCD Dell E2316H TN 3H/ 16:9/ DP+VGA/3 roky

Základní parametry, úhlopříčka 23" 16:9, rozlišení 1920x1080, LED podsvícení, rozměry (šxvxh) 545x415x180mm, záruka 3 roky

4 590 Kč5 554 Kč s DPH

15'' LCD dotykový Monitor AM-1015, rezist.,černý, USB + zdroj

Základní parametry: úhlopříčka 15", rozlišení 1024x768, dotyková vrstva rezistivní ELO 5-ti drát s možností ovládat jakýmkoliv předmětem, propojení dotekové vrstvy USB, životnost 35 milionů dotyků na jedno místo. Těžký hliníkový podstavec = stabilita při práci (monitor se nekýve).

10 610 Kč12 838 Kč s DPH


Záložní zdroje napájení

V případě výpadku napájení je potřeba, aby prodejní místo bylo vypnuté korektním způsobem. Nekorektní vypnutí může nenávratně poškodit databázi. Nenadálý výpadek napájení se proto řeší záložním zdrojem (UPS). Počítač na kterém je nainstalovaná hlavní instalace účatnictví POHODA proto vždy doporučujeme zabezpečit záložním zdrojem.

Záložní zdroj APC CyberFort II BE700G-FR

UPS je vhodná pro pracovní stanice a prodejní místa. Parametry: 700VA/405W, technologie off-line modifikovaný sinus, 8 zásuvek z toho 4 filtrované a zálohované baterií, 4 pouze fitrované, ochrana RJ45 telefon/LAN 10/100 BASE-T Ethernet, rozměry (VxŠxH): 8,9 x 22,4 x 31,1cm, průměrná životnost baterií 3-5 let podle počtu nabíjecích cyklů vybití a teploty prostředí, náhradní baterie RBC17. Záložní zdroj zajistí prodejní místo na zhruba 12 - 15 minut. Typická doba nabíjení 12 hodin.

2 534 Kč3 066 Kč s DPH

APC Smart-UPS 1000VA LCD 230V

Řešení UPS vhodné pro servery a prodejní místa s nutností lepšího zajištění napájení. Parametry: 1000VA/670W, technologie line-interactive sinusový průběh napětí, průměrná životnost baterií 3-5 let podle počtu nabíjecích cyklů vybití a teploty prostředí, náhradní baterie RBC6. Záložní zdroj zajistí provoz na zhruba 17 - 22 minut. Typická doba nabíjení 3 hodiny.

8 050 Kč9 740 Kč s DPH

APC Smart-UPS 1500VA LCD 230V

Řešení UPS vhodné pro servery a prodejní místa s nutností lepšího zajištění napájení. Parametry: 1500VA/980W, technologie line-interactive sinusový průběh napětí, průměrná životnost baterií 3-5 let podle počtu nabíjecích cyklů vybití a teploty prostředí, náhradní baterie RBC7. Záložní zdroj zajistí provoz na zhruba 26 - 33 minut. Typická doba nabíjení 3 hodiny.

11 207 Kč13 560 Kč s DPH

« Zpět

Zpět na začátek ^

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Souhlasím